Uspešna godina za Karate Centar DBA
Dana 28.12.2021. godine održanoje polaganje za KYU zvanja u Čačku gde su nasi karatisti stekli svoja učenička zvanja. Njih 22 je uspešno položilo ispit. Tokom proteklih meseci smo uporedo sa pripremama za takmičenja lagano se pripremali za polaganje,te su naši karatisti bili spremni i sa lakoćom i stečenim znanjem uspeli  da poloze za veće KYU-ove.  […]
Dana 28.12.2021. godine održanoje polaganje za KYU zvanja u Čačku gde su nasi karatisti stekli svoja učenička zvanja. Njih 22 je uspešno položilo ispit. Tokom proteklih meseci smo uporedo sa pripremama za takmičenja lagano se pripremali za polaganje,te su naši karatisti bili spremni i sa lakoćom i stečenim znanjem uspeli  da poloze za veće KYU-ove.  Jedna teška godina je iza nas, ali moramo reći da smo izuzetno zadovoljni kako smo ovogodišnju sezonu takmičenja prošli.  100 medalja su u proteklih godinu dana otišle u ruke Karate Centra DBA. Sam rezultat nam je pokazatelj da smo na dobrom putu , narednu godinu ćemo nastaviti još jače , trudeći se da imamo još boljih rezultata, radeći na tome da budemo što bolji. Ovu godinu Karate Centar DBA je završio sa čak 5 prvaka države i jednim dvostrukim prvakom, dva vicešampiona, kao i 3 treća mesta, sto je za najmlađi klub u Čačku veliki uspeh budući da smo novi.  Za godinu koja je ispred nas očekujemo da ćemo se isto tako pokazati i na svetskom i evropskom postolju. Pre svega moramo napomenuti da je Karate Centar DBA jedna mala porodica koja je to više puta pokazala koja se zajedničkim snagama trudi i vredno radi na usavršavanju i sticanju što većeg znanja . I ove smo godine kao i prethodne podelili paketiće za sve naše članove kako za one koji su polagali tako i za one koji su bodrili svoje drugare i bila im podrška . Podela paketića je tradicija Karate Centra DBA koja će se i u narednim godinama poštovati  jer najbitniji nam je osmeh i zadovoljstvo naših članova. Ovu godinu ćemo završiti čestitkama za predstojeće novogodišnje  i  božićne praznike.  Pre svega želimo da naši članovi budu zdravi i srećni, da nastave ovako vredno da rade, želimo im puno uspeha kako na takmičenjima tako i u školi. Isto tako srećne praznike želimo i porodicama naših članova kao i svim ljudima dobre volje koji  podržavaju naš rad i verno nas prate. Zahvaljujemo se samostalnom sindikatu „Sloboda“ , pekari  „Pons“ , kao i sportskoj opremi  „Iron “ koji su u protekloj godini podržali naš rad.